מאמרים

טיפול באוויר וגז מזוהם

טיפול באוויר וגז מזוהם

בנצ'מרק טכנולוגיות היא הנציגה הבלעדית בישראל של John Cockerill Environment, חברה המתמחה משנת 1993 בתהליכי טיהור אויר. אנו מתכננים ומתקינים מערכות מותאמות ללקוח לטיפול בגזי פליטה קורוזיבים, רעילים, ומדיפים ריח רע, וזאת באמצעות מספר טכנולוגיות כולל ניקוי גז


פחם פעיל

פחם פעיל

בנצ'מרק טכנולוגיות מציעה למעלה ממאה סוגים שונים של פחם פעיל. הספקטרום המלא כולל: פחם פעיל אבקתי, פחם פעיל גרנולרי, ופחם פעיל גלילי. המוצרים שלנו משמשים למגוון רחב של יישומים: טיהור מיים, הגנה על ממברנות RO, טיהור שפכים, טיהור גזים, טיהור כהילים ועוד


שרפים מחליפי יונים

שרפים מחליפי יונים

בנצ'מרק טכנולוגיות מציעה סדרה של שרפים (מחליפי יונים) המשמשים במגוון רחב של יישומים: ריכוך מים, ייצור חומרים פרמצבטיים וכימיים, ייצור ממתיקים, משקאות ומוצרי חלב, קטליזה, כריית מתכות, יישומים גרעיניים, ייצור דלקים ביולוגיים ועוד.


שפעול פחם פעיל

שפעול פחם פעיל

לחברת בנצ'מרק טכנולוגיות יש שיתוף פעולה עם חברת ריאקטיב. חברת ריאקטיב הינה מפעל לרענון פחם פעיל הפועל בצפון הארץ. חברת ריאקטיב הוקמה על בסיס הצורך של מפעלים בשמירה על איכות הסביבה, מבלי לוותר על רצונם להיות יעילים ובעלי יתרון כלכלי.


הכל אודות פחם פעיל ויתרונותיו

הכל אודות פחם פעיל ויתרונותיו

מה היא העלות של פחם פעיל? היכן ניתן לרכוש פחם פעיל וממי כדאי לעשות זאת? איך אדע שיש את המלאי הנחוץ לי? ומה בדבר מהירות האספקה? כאשר אנו מדברים על פחם פעיל, מתכוונים למעשה לפחם באיכות גבוהה, העובר השבחה בכדי שיגיע לרמה בה הוא מסוגל לספוג רעלנים מסוגים


אבקת פחם פעיל

אבקת פחם פעיל

מכירים את היתרונות של אבקת פחם פעיל?


איך עובד מסנן פחם פעיל?

איך עובד מסנן פחם פעיל?

פחם פעיל עוזר לנו לשפר את בריאותנו ותורם לרווחתנו מבחינת זיהום הסביבה ואורח חיים בריא - סיבי פחם הם אמצעי סינון מרכזי במערכות טיהור למים ופתרון מצוין לסינון אוויר.


מחפשים פחם פעיל? אצלנו במחיר אדיר!

מחפשים פחם פעיל? אצלנו במחיר אדיר!

כיום רבים מחפשים תחליפים לשימוש בכימיקלים מזיקים וכתוצאה מכך גובר השימוש בפחם פעיל כמרכיב מן הטבע שמיטיב עם גופנו.. פחם פעיל עוזר לספיגת רעלים ושאריות כימיות מהגוף וממזון.


מהו פחם פעיל ואיך הוא עובד?

מהו פחם פעיל ואיך הוא עובד?

פחם פעיל הינו חלקיק בעל שטח פנים הנע בין 300-2000 מ"ר לכל גרם של פחם. הפחם עצמו עשוי חומרים טבעיים מסוגים שונים כמו מעץ, במבוק, קליפות אגוזי קוקוס.


מחפשים מסנני פחם פעיל?

מחפשים מסנני פחם פעיל?

אנו עוסקים ביבוא ושיווק של פחם פעיל לסינון מים ונוזלים. הפחם הפעיל שלנו מיוצר בטכנולוגיות החדישות ביותר ומשמש כמצע סינון לטיהור גזים ונוזלים.


זקוקים לפחם פעיל?

זקוקים לפחם פעיל?

אנו עוסקים ביבוא ושיווק של פחם פעיל לסינון מים ונוזלים, גזים וכן מספקים מסנני פחם פעיל. הפחם הפעיל שלנו מיוצר בטכנולוגיות החדישות ביותר ומשמש כמצע סינון לטיהור גזים ונוזלים.


פחם פעיל מחיר זול ונוח

פחם פעיל מחיר זול ונוח

פחם פעיל עשוי חומרים טבעיים מסוגים שונים, החל מעץ, כבול, במבוק, קליפות אגוזי קוקוס ועוד. יש לו שטח פנים גדול מאד, המבנה שלו איננו מסודר, והוא מפותל ומלא נקבוביות, לכן יש לו יכולת מעולה לספיחה של חומרים.


פחם פעיל
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי