מחפשים מסנני פחם פעיל?

מסנני פחם פעילכל הפתרונות המתקדמים בנושא מסנני פחם פעיל רק אצלנו!

אנו עוסקים ביבוא ושיווק של פחם פעיל לסינון מים ונוזלים.  הפחם הפעיל שלנו מיוצר בטכנולוגיות החדישות ביותר ומשמש כמצע סינון לטיהור גזים ונוזלים. אנו מספקים מגוון רחב של סוגי פחם פעיל לטיפול במי שתייה, מים ממוחזרים בתעשייה, ופחם פעיל לטיפול בשפכים. מסנני פחם פעיל לטיפול בגזים העשויים מחומרי מבנה כמו: פוליאתילן, פוליפרופילן, ציוד לטיפול בפליטות גזים במפעלים וציוד לטיפול בפליטות של ממיסים אורגניים נדיפים, כמו גם מסנני פחם פעיל למערכות מים ואוויר. 

הפחם הפעיל שלנו מיוצר מחומרים כמו עץ, קליפות קוקוס, ופחם אבן בטכנולוגיות המתקדמות בעולם. בנצ'מרק טכנולוגיות מייבאת ומספקת שרפים למערכות חילוף יונים, פחם פעיל למערכות סינון נוזלים וגזים ופתרונות למניעת זיהום אוויר ע"י טיפול ביולוגי.

רוצה לדעת איזה סוג מסנני פחם פעיל מתאים לך ביותר?

המטרה שלנו בבנצ'מרק מערכות היא להפחית פסולת של תהליכי ייצור, תוך הורדת עלויות הייצור, לכן המסננים שלנו מספקים פתרון חלופי, יעיל ואיכותי. אצלנו תמצאו את מסנני הפחם האיכותיים ביותר על פי תקנים מחמירים כפתרון יעיל, טבעי וזול לטיהור, לספיחת גזים, רעלים ומולקולות מהאוויר ומהמים - לבית, למכונית ולתעשייה.

מסנני פחם פעיל הם פתרון נהדר לסינון ביולוגי. ככל שהמסנן צפוף יותר עבור המולקולות ואיכותי בסיבים שלו כך גדלה היכולת שלו לספוח מזהמים. בשיטת הסינון של הפחם הפעיל אנו משתמשים ברכיבים הטבעיים של הפחם כדי ללכוד ולהסיר מזהמים, תוך ניצול כושר הספיגה הכימי הטבעי של הפחם. על מנת לשמור על רמת יעילות גבוהה של מסנני פחם פעיל יש להחליף אותם תקופתית במסנני פחם פעיל נקיים. ההצטברות של החומרים המזיקים בעקבות הספיחה אל תוך מסנן הפחם מפחיתה מיעילותם. יש לחדש את המסננים שימשיכו לספוג אליהם את הגורמים המזהמים.

בנצ'מרק טכנולוגיות הנה הנציגה הבלעדית בישראל של חברות בינלאומיות מובילות בתחומן בעולם:

Donau Carbon (גרמניה) לפחם פעיל, Aldex Chemical (קנדה) לשרפים ו- John Cockerill Environment (צרפת) לפתרונות הנדסיים לטיפול באוויר.

מציעים לכם טכנולוגיות חדשניות ופתרונות מתקדמים באיכות ללא פשרות!

פחם פעיל
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי