איך עובד מסנן פחם פעיל?

מסנן פחם פעילפחם פעיל עוזר לנו לשפר את בריאותנו ותורם לרווחתנו מבחינת זיהום הסביבה ואורח חיים בריא - סיבי פחם הם אמצעי סינון מרכזי במערכות טיהור למים ופתרון מצוין לסינון אוויר.  בתעשייה המודרנית הולך וגדל השימוש בפחם פעיל לניקוי, לתהליכי מיצוי בתעשייה תהליכית, לטיהור מים ושפכים, טיהור של גזים ועוד. מסנן פחם פעיל הוא מרכיב מרכזי במערכות סינון וטיהור מים ואוויר. מסנני הפחם משפרים את איכות האוויר והמים בכך שהם מרחיקים כלור חופשי ותרכובות אורגניות שונות. 

איך זה עובד? הפחם הפעיל בנוי מרשת מסועפת של תעלות וצינוריות של סיבים צפופים – הרשת הסבוכה הזו מאטה את זרימת האוויר העובר דרכה או המים הזורמים, ובתהליך נלכדים כל הגורמים המזהמים ונספגים אל תוך המסנן. מסנני הפחם עובדים בתהליך של חסימה פיזית ברשת סיבים מסועפת יחד עם ספיחה כימית. סינון פחם היא שיטת סינון רעלים מצוינת להסרת מזהמים באוויר או במים. 

מסנן פחם פעיל  - טיהור וניקיון בהליך פשוט ויעיל!

 

מה חשוב לדעת על מסנן פחם?

מסנן פחם פעיל הוא פתרון נהדר לסינון ביולוגי. ככל שהמסנן צפוף יותר עבור המולקולות ואיכותי בסיבים שלו כך גדלה היכולת שלו לספוח מזהמים. בשיטת הסינון של הפחם הפעיל אנו משתמשים ברכיבים הטבעיים של הפחם כדי ללכוד ולהסיר מזהמים, תוך ניצול כושר הספיגה הכימי הטבעי של הפחם. על מנת לשמור על רמת יעילות גבוהה של מסנני הפחם יש להחליף אותם תקופתית במסנני פחם פעיל נקיים. ההצטברות של החומרים המזיקים בעקבות הספיחה אל תוך מסנן הפחם מפחיתה מיעילותם. יש לחדש את המסננים שימשיכו לספוג אליהם את הגורמים המזהמים. 

המטרה שלנו בבנצ'מרק מערכות היא להפחית פסולת של תהליכי ייצור, תוך הורדת עלויות הייצור, לכן המסננים שלנו מספקים פתרון חלופי, יעיל ואיכותי. אצלנו תמצאו את מסנני הפחם האיכותיים ביותר על פי תקנים מחמירים כפתרון יעיל, טבעי וזול לטיהור, לספיחת גזים, רעלים ומולקולות מהאוויר ומהמים - לבית, למכונית ולתעשייה.

בנצ'מרק מציעה לכם מסנן פחם פעיל באיכות גבוהה – הפתרון האידיאלי לבית ולתעשייה. רק אצלנו סנני פחם פעיל לתחום ספיקות כיחידות מושלמות אוטומטיות מוכנות לחיבור ולהפעלה מידית – במחירים זולים ושרות חם ואדיב!

 

פחם פעיל
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי