מסנני פחם פעיל לתעשייה ולבית

מסנני פחם פעילאיך עובדים מסנני פחם פעיל?

מסנן פחם פעיל הוא מרכיב מרכזי במערכות סינון וטיהור מים ואוויר. מסנני הפחם משפרים את איכות האוויר והמים בכך שהם מרחיקים כלור חופשי ותרכובות אורגניות שונות. סיבי פחם הם אמצעי סינון מרכזי במערכות טיהור למים ופתרון מצוין לסינון אוויר.

הפחם הפעיל בנוי מרשת מסועפת של תעלות וצינוריות של סיבים צפופים – הרשת הסבוכה הזו מאטה את זרימת האוויר העובר דרכה או המים הזורמים, ובתהליך נלכדים כל הגורמים המזהמים ונספגים אל תוך המסנן. מסנני הפחם עובדים בתהליך של חסימה פיזית ברשת סיבים מסועפת יחד עם ספיחה כימית.

סינון פחם היא שיטת סינון רעלים מצוינת להסרת מזהמים באוויר או במים. זהו תהליך פשוט ויעיל!

 מה חשוב לדעת על מסנן פחם?

מסנני פחם פעיל הם פתרון נהדר לסינון ביולוגי. ככל שהמסנן צפוף יותר עבור המולקולות ואיכותי בסיבים שלו כך גדלה היכולת שלו לספוח מזהמים. בשיטת הסינון של הפחם הפעיל אנו משתמשים ברכיבים הטבעיים של הפחם כדי ללכוד ולהסיר מזהמים, תוך ניצול כושר הספיגה הכימי הטבעי של הפחם.

חשוב לציין כי על מנת לשמור על רמת יעילות גבוהה של מסנני הפחם יש להחליף אותם תקופתית במסנני פחם פעיל נקיים. ההצטברות של החומרים המזיקים בעקבות הספיחה אל תוך מסנן הפחם מפחיתה מיעילותם. יש לחדש את המסננים שימשיכו לספוג אליהם את הגורמים המזהמים.

מסנני פחם פעיל מוכחים ביעילותם להסרת כימיקלים, בעיקר כימיקלים אורגניים במים או באוויר - בייחוד כאלה הגורמים לריח או טעם לא נעים.

טכנולוגיית הסינון דרך מצע הפחם מאפשרת טיפול בשאריות של כימיקלים וריחות, טיפול  חירום בדליפות של חומרים רעילים וריענון אוטומטי של מערכות מים ואוויר לפעולה תקינה, ארוכת טווח ורציפה.

המטרה שלנו בבנצ'מרק מערכות היא להפחית פסולת של תהליכי ייצור, תוך הורדת עלויות הייצור, לכן המסננים שלנו מספקים פתרון חלופי, יעיל ואיכותי.

אצלנו תמצאו את מסנני הפחם האיכותיים ביותר על פי תקנים מחמירים כפתרון יעיל, טבעי וזול לטיהור, לספיחת גזים, רעלים ומולקולות מהאוויר ומהמים - לבית, למכונית ולתעשייה.

מחפשים את הפתרון האידיאלי לטיהור מים ואוויר? רק מסנני פחם פעיל!

מסנן פחם פעיל הוא אחד המרכיבים המרכזיים במערכות סינון וטיהור מים או אוויר - משפר את איכות האוויר והמים על ידי הרחקה של כלור חופשי ותרכובות אורגניות שונות. פחם כבר מזמן הפך להיות טכנולוגיה בסיסית לטיפול במים ומסנני פחם פעיל הם גם מאוד פופולריים וכמובן מאוד יעילים.

מסנני פחם פעיל עשויים סיבים שרופים של צמח - סיבים וגרגירים קטנטנים, הבנויים כרשת מסועפת של תעלות וצינוריות העשויות מסיבים צפופים. הסיבים הללו מאטים את זרימת המים או האוויר דרכם, וכך לוכדים את גורמי הזיהום ונספגים אל תוך הסנן. בשלב הראשון הרשת מאיטה את קצב תנועת החלקיקים המזהמים אשר עוברים בה, ואז היא לוכדת וסופחת אותם אליה.

ככל שהסיבים צפופים יותר עבור המולקולות ואיכותיים, כך תגדל יכולתם לספוח אליהם מזהמים. לכן חשוב מאוד להחליף מסנני פחם באופן תקופתי במסנן נקי שיוכל להמשיך לספק פעולה יעילה. 

מסנני פחם פעיל איכותיים וטבעיים עשויים פחם פעיל שמופק מן הסיבים של קליפת אגוז קוקוס, או קליפת אגוז, או מסנן סיבי אגוז. אנחנו משתמשים בשיטת הסינון של מצע של סיבי פחם פעיל כדי להסיר מזהמים מתוך המים או מתוך האוויר - הסינון מבוצע באמצעות תהליך של חסימה פיזית יחד עם ספיחה כימית.

מחפשים מסנני פחם טבעי? רק אצלנו! 

ההצטברות חומרים מזיקים מסוכנת לנו וספיחת הרעלים אל תוך מסנן הפחם היא חיונית ביותר.

 

אצלנו תמצאו מערכות סינון אשר מציעות פתרונות של סינון אוויר אוו מים העושות שימוש בסיבי פחם כאמצעי סינון מרכזי.

פחם פעיל
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי