מהו פחם פעיל ואיך הוא עובד?

פחם פעיל

פחם פעיל הינו חלקיק בעל שטח פנים הנע בין 300-2000 מ"ר לכל גרם של פחם. הפחם עצמו עשוי חומרים טבעיים מסוגים שונים כמו מעץ, במבוק, קליפות אגוזי קוקוס. בזכות שטח הפנים הגדול ואלפי חריצים דרכם יכול אוויר לזרום, יש לו יכולת ספיחת נפחים גדולה יחסית
למשקל ולנפח - לכן פחם פעיל מצוין לשימוש של סינון וטיהור אוויר בתעשייה. 

כיום רבים מחפשים תחליפים לשימוש בכימיקלים מזיקים וכתוצאה מכך פחם פעיל נמצא בשימוש גובר כמרכיב מן הטבע שמיטיב עם גופנו. הוא עוזר לספיגת רעלים ושאריות כימיות מהגוף וממזון, סופג לחות, ריחות רעים ושומן. האוויר שזורם דרך הפחם עובר ספיחה דרך הפחם וכך הוא מנטרל למעשה את הגורם המזהם. 

היום יודעים כי פחם פעיל עוזר לנו לשפר את בריאותנו ותורם לרווחתנו מבחינת זיהום הסביבה ואורח חיים בריא. בתעשייה המודרנית הולך וגדל השימוש בפחם פעיל לניקוי, לתהליכי מיצוי בתעשייה תהליכית, טיהור מים, שפכים וגזים.

מחפשים פחם פעיל? רק אצלנו בבנצ'מרק!

השימוש המוכר של פחם הוא כמובן במסנני אוויר כפילטרים, במסכות סינון אוויר או מסכות גז, אך כיום השימוש בפחם פעיל נרחב מאוד ומהווה מקור חדשני ופתרון ביולוגי מעולה לזיהום תעשייתי. יעילות הסינון של מתקנים עם פחם פעיל היא מעולה וברמה של כמעט 100%!

ההצטברות חומרים מזיקים מסוכנת לנו וספיחת הרעלים אל תוך מסנן הפחם היא חיונית ביותר. אנחנו משתמשים בשיטת הסינון של מצע של סיבי פחם פעיל כדי להסיר מזהמים מתוך המים או מתוך האוויר. פחם פעיל משמש להפעלה של מכונות שונות – בעזרתו ניתן להקטין זיהום לסביבה ולאפשר למפעל קבלת תו של מפעל ירוק וידידותי לסביבה.

אצלנו בבנצ'מרק טכנולוגיות תמצאו יותר ממאה סוגים שונים של פחם פעיל כמו: פחם פעיל אבקתי, פחם פעיל גרנולרי ועוד. מוצרי הפחם שלנו ייחודיים, מגוונים וייעודיים למגוון רחב של שימושים. בנצ'מרק מציעה לכם מסנן פחם פעיל באיכות גבוהה – הפתרון האידיאלי לבית ולתעשייה. רק אצלנו סנני פחם פעיל לתחום ספיקות כיחידות מושלמות אוטומטיות מוכנות לחיבור ולהפעלה מידית – במחירים זולים ושרות חם ואדיב!

פחם פעיל
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי