טיפול באוויר וגז מזוהם

בנצ'מרק טכנולוגיות היא הנציגה הבלעדית בישראל של John Cockerill Environment, חברה המתמחה משנת 1993 בתהליכי טיהור אויר. אנו מתכננים ומתקינים מערכות מותאמות ללקוח לטיפול בגזי פליטה קורוזיבים, רעילים, ומדיפים ריח רע, וזאת באמצעות מספר טכנולוגיות כולל ניקוי גזים, ספיחה ע"י פחם פעיל וסינון ביולוגי. ממקום מושבה באלזס, John Cockerill Environment נותנת מענה חובק עולם לכל מגוון התעשיות (התעשייה האווירונאוטית, תעשיית המכוניות, התעשייה הכימית הקלה והכבדה, חקלאות, ציפוי אלקטרוליטי ועוד) לצד מתן מענה למוסדות ציבוריים (מכוני טיהור, מרכזי מיון פסולת, מרכזי קומפוסט, בתי חולים, מעבדות מחקר ועוד).

טיפול באוויר וגז מזוהם

טיפול בגזי פליטה תעשייתיים

טיפול בגזי פליטה תעשייתיים

החל משלב התכנון ועד בדיקת המערכות לפני המסירה, חברת "John Cockerill Environment" מציעה פתרונות של טיפול באוויר לטווח רחב של תעשיות הפולטות מזהמים לאוויר בצורת תרכובות רעילות, מעוררות גירוי, קורוזיביות (כלומר מאכלות), מזיקות, מוטגניות או קרצינוגניות.


טיפול במטרדי ריח

טיפול במטרדי ריח

הריחות נוכחים בכל מקום בסביבתנו והם עלולים להפוך במהרה לבלתי נעימים. טיפול בריחות הוא אפוא נחוץ הן מתוקף חובת הציות לתקנות, והן כדי למנוע מורת רוח מצד תושבים מקומיים והתקלקלות מוקדמת של ציוד כתוצאה מקורוזיה.


טיפול ב-VOC

טיפול ב-VOC

בין אם הן ממקור טבעי ובין אם הן פיתוח מלאכותי מעשה ידי אדם, משפחת התרכובות האורגניות הנדיפות (VOC) מאגדת בתוכה מספר רב של גזים (פחמימנים, ממסים וכו'), שמאפייניהם שונים במידה רבה זה מזה. אלא שלכל התרכובות האורגניות הנדיפות יש מכנה משותף אחד: הן מסבות נזק.


שימוש חוזר בקולחין - Stripping

שימוש חוזר בקולחין - Stripping

חלק מן השפכים ניתנים לשימוש חוזר ולמיחזור, באופן המביא לחיסכון ניכר במסגרת גישה של "פיתוח בר-קיימא".


פתרונות אוורור תעשייתי

פתרונות אוורור תעשייתי

כדי להגן על העובדים מפני ריחות לא נעימים או גזים רעילים, חובה לאוורר תחנות עבודה על ידי תחימת החומרים מזהמים. חברת " John Cockerill Environment", בעלת מומחיות בתחום האירולוגיה, מלווה אתכם בפיתוח מנגנון אוורור עבור המפעלים שלכם, בטווח רחב של שימושים.


השבת אנרגיה

השבת אנרגיה

בתחום האנרגיה, האתגר הראשי הניצב בפנינו הוא לא רק הפחתת עלויות התפעול, אלא גם הקטנת טביעת הרגל הפחמנית של התהליכים התעשייתיים. " John Cockerill Environment" מציעה ללקוחותיה את התהליך החדשני RECOV’AIR® המאפשר השבת אנרגיה מגזים מזיקים, קורוזיביים ומדיפי ריח


מחקר ופיתוח (R&D)

מחקר ופיתוח (R&D)

כדי לפתח פתרונות פורצי דרך ולהיערך לדרישות השוק, חברת " “John Cockerill Environment מצוידת בכלים ובמומחיות בתחום המחקר והפיתוח. וכדי להשיג זאת, אנו עושים שימוש במשאבים הנותנים מענה לשאיפותינו.


שירות לאחר מכירה

שירות לאחר מכירה

על מנת להבטיח את העמידות של ציוד האוורור והטיפול באוויר ללא קשר למותג, צוות שירות לאחר מכירה של חברת " John Cockerill Environment" מאגד בתוכו טכנאים כדי לספק פעולות של אחזקה מונעת ומתקנת ולתת אבחנות לצורך שדרוג או מיטוב מתקן. החל מהשירות הפשוט ביותר ועד ה


פחם פעיל
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי