הכל אודות פחם פעיל ויתרונותיו

מה היא העלות של פחם פעיל? היכן ניתן לרכוש פחם פעיל וממי כדאי לעשות זאת? איך אדע שיש את המלאי הנחוץ לי? ומה בדבר מהירות האספקה?

כאשר אנו מדברים על פחם פעיל, מתכוונים למעשה לפחם באיכות גבוהה, העובר השבחה בכדי שיגיע לרמה בה הוא מסוגל לספוג רעלנים מסוגים שונים בצורה יעילה ובטוחה. סגולות סינון החומרים של הפחם ידועות כבר שנים והן נמצאות בשימושים שונים, החל מסינון וודקה איכותית, דרך סינון מים בכדי להפוך אותם לראויים לשתייה ועד לסינון של חומרים כימיים מסוכנים במסכות סינון אוויר.

כיצד עובד פחם פעיל

לתהליך הסינון של פחם פעיל קוראים בשפה המקצועית "ספיחה פיזית", זהו למעשה תהליך בו חומר אחד סופח לעצמו מולקולות מסביבתו. בפועל, האוויר או המים הנושאים מולקולות של רעלנים יוצרים מגע פיזי עם הפחם, הודות לאלפי החריצים הקיימים בפחם פעיל האוויר והמים מצליחים לעבור דרך הפחם הפעיל בעוד הרעלנים נלכדים בתוכו. יכולות הספיחה של הפחם הן גבוהות מאוד וברוב המקרים הוא יצליח לסנן בין 98 ל-99.9 אחוזים מן הרעלנים.

במקביל לכך, בכדי שהספיחה או הסינון יהיו באמת יעילים יש להשתמש בפחם בעל שטח פנים גדול ככל האפשר, מסיבה זו הפחם המומלץ ביותר יהיה עשוי מעצים או מעצמות של בעלי חיים.

אספקה רצופה כתנאי סף

חשוב לציין כי יכולת הספיחה של הפחם פוחתת עם הזמן, למעשה הפחם הפעיל נסתם ומתמלא ברעלנים עד לרמה בה הוא אינו מסוגל לספוח עוד. בדיוק כפי שספוג מסוגל להכיל עד לכמות מסוימת של נוזל, כך גם לפחם כושר ספיחה סופי. מסיבה זו, חשוב מאוד לדאוג להספקה רציפה ולמעקב אחר ריענון הפחם הפעיל במערכות הסינון.

עסקים ומעבדות אשר משתמשים בפחם פעיל תלויים באיכות הסינון וסיפוח הרעלנים של הפחם הפעיל, כמו גם זקוקים כאמור לאספקה רציפה ויציבה. מסיבות אלו מומלץ מאוד לרכוש פחם פעיל מחברה מקצועית, בעלת מלאי גדול, גיבוי מלאי ויכולת אספקה בטוחה ומהירה.

מדוע בנצ'מרק טכנולוגיות?

כי אנחנו מסוגלים לספק פחם פעיל בצורה בטוחה ורציפה ואנחנו מספקים את הפחם האיכותי והמתאים ביותר לסינון. הודות למחסני פחם פעיל בארץ ובלעדיות עם חברות בגרמניה, קנדה וצרפת אנו מסוגלים לעמוד בכל הזמנה ולדאוג כי לא יהיו תקלות באספקת הפחם לשימושכם.

לקבלת ייעוץ בנוגע לפחם פעיל ועל מנת לנשום לרווחה, צרו עמנו קשר כעת באמצעות הטלפון או דרך האתר – ונשמח לעמוד לשרותכם!

פחם פעיל
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי