הכל אודות פחם פעיל ויתרונותיו

פחם פעילמה היא העלות של פחם פעיל? היכן ניתן לרכוש פחם פעיל וממי כדאי לעשות זאת? איך אדע שיש את המלאי הנחוץ לי? ומה בדבר מהירות האספקה?

כאשר אנו מדברים על פחם פעיל, מתכוונים למעשה לפחם באיכות גבוהה, העובר השבחה בכדי שיגיע לרמה בה הוא מסוגל לספוג רעלנים מסוגים שונים בצורה יעילה ובטוחה. סגולות סינון החומרים של הפחם ידועות כבר שנים והן נמצאות בשימושים שונים, החל מסינון וודקה איכותית, דרך סינון מים בכדי להפוך אותם לראויים לשתייה ועד לסינון של חומרים כימיים מסוכנים במסכות סינון אוויר.

 

כיצד עובד פחם פעיל

לתהליך הסינון של פחם פעיל קוראים בשפה המקצועית "ספיחה פיזית", זהו למעשה תהליך בו חומר אחד סופח לעצמו מולקולות מסביבתו. בפועל, האוויר או המים הנושאים מולקולות של רעלנים יוצרים מגע פיזי עם הפחם, הודות לאלפי החריצים הקיימים בפחם פעיל האוויר והמים מצליחים לעבור דרך הפחם הפעיל בעוד הרעלנים נלכדים בתוכו. יכולות הספיחה של הפחם הן גבוהות מאוד וברוב המקרים הוא יצליח לסנן בין 98 ל-99.9 אחוזים מן הרעלנים.

במקביל לכך, בכדי שהספיחה או הסינון יהיו באמת יעילים יש להשתמש בפחם בעל שטח פנים גדול ככל האפשר, מסיבה זו הפחם המומלץ ביותר יהיה עשוי מעצים או מעצמות של בעלי חיים.

 

אספקה רצופה כתנאי סף

חשוב לציין כי יכולת הספיחה של הפחם פוחתת עם הזמן, למעשה הפחם הפעיל נסתם ומתמלא ברעלנים עד לרמה בה הוא אינו מסוגל לספוח עוד. בדיוק כפי שספוג מסוגל להכיל עד לכמות מסוימת של נוזל, כך גם לפחם כושר ספיחה סופי. מסיבה זו, חשוב מאוד לדאוג להספקה רציפה ולמעקב אחר ריענון הפחם הפעיל במערכות הסינון.

עסקים ומעבדות אשר משתמשים בפחם פעיל תלויים באיכות הסינון וסיפוח הרעלנים של הפחם הפעיל, כמו גם זקוקים כאמור לאספקה רציפה ויציבה. מסיבות אלו מומלץ מאוד לרכוש פחם פעיל מחברה מקצועית, בעלת מלאי גדול, גיבוי מלאי ויכולת אספקה בטוחה ומהירה.

 

מחפשים פחם פעיל? הגעתם למקום הנכון!

פחם פעיל נפוץ כיום לטיפול במי שתייה, מים ממוחזרים בתעשייה וטיפול בשפכים. פתרון אקולוגי, בריאותי, פשוט ויעיל לסינון וטיהור. אצלנו תמצאו פחם פעיל המיוצר מחומרים כמו עץ, קליפות קוקוס, ופחם אבן בטכנולוגיות המתקדמות בעולם. בנצ'מרק טכנולוגיות מייבאת ומספקת שרפים למערכות חילוף יונים, פחם פעיל למערכות סינון נוזלים וגזים ופתרונות למניעת זיהום אוויר ע"י טיפול ביולוגי.

אנו עוסקים ביבוא ושיווק של פחם פעיל לסינון מים ונוזלים, גזים וכן מסנני פחם פעיל יעילים ואיכותיים.  הפחם הפעיל שלנו מיוצר בטכנולוגיות החדישות ביותר ומשמש כמצע סינון לטיהור גזים ונוזלים. אצלנו תמצאו מסנני פחם פעיל לטיפול בגזים העשויים מחומרי מבנה כמו: פוליאתילן, פוליפרופילן ופלדה צבועה, ציוד לטיפול בפליטות גזים במפעלים וציוד לטיפול בפליטות של ממיסים אורגניים נדיפים. 

 

פחם פעיל לכל מטרה! 

בנצ'מרק טכנולוגיות שמחים לספק לכם טכנולוגיה מספר אחת בעולם לטיהור וסינון – פחם פעיל לכל המערכות! אצלנו תמצא פחם פעיל לטיפול במים מסוגים שונים. לכל סוגי הפחם פעיל לטיפול במים יש אישורים בתו תקן ותקני אבטחת איכות. פחם פעיל לטיהור אויר, היום מוצר חובה. בייחוד כיום עקב הקשר הישיר בין איכות האוויר שאנו נושמים, אורך החיים ומחלות כתוצאה מנשימת אויר מזוהם - בנצ'מרק מספקים לכם מגוון סוגי פחם פעיל לטיהור אוויר ולסילוק תרכובות אורגניות נדיפות מהאוויר וטיפול בגזים.

היישומים בטיהור אויר כוללים פחם פעיל לטיהור גזים בתעשיות הפטרוכימיות ובתעשיות הכימיות, טיהור אויר וריחות ממטבחים, מסעדות, טיהור CO2, ספיחת ריחות ביוב, טיהור אויר במעבדות, ספיחת גזים ממיסים אורגניים. וכן, פחם פעיל לטיפול בפליטות גזים במקומות שבהם הגזים שמכילים דיאוקסינים ומתכות כבדות, סוגי הפחם פעיל למטרה זו מסופקים בצורת פחם פעיל אבקתי, שתפקידו למנוע פליטת חומרים אלו לאוויר.

בנצ'מרק טכנולוגיות מציעים לכם טכנולוגיות חדשניות ופתרונות מתקדמים באיכות ללא מתחרים וללא פשרות! אנו מציעים יותר מ-100 סוגים שונים של פחם פעיל למגוון יישומים כמו טיהור מים, טיהור שפכים, טיהור גזים, מסנני אוויר ועוד. אנו מתחייבים לאספקה מהירה וקבועה של פחם פעיל ללקוחותינו – במחירים מעולים ויחס חס ואדיב!

 

מדוע בנצ'מרק טכנולוגיות?

כי אנחנו מסוגלים לספק פחם פעיל בצורה בטוחה ורציפה ואנחנו מספקים את הפחם האיכותי והמתאים ביותר לסינון. הודות למחסני פחם פעיל בארץ ובלעדיות עם חברות בגרמניה, קנדה וצרפת אנו מסוגלים לעמוד בכל הזמנה ולדאוג כי לא יהיו תקלות באספקת הפחם לשימושכם.

לקבלת ייעוץ בנוגע לפחם פעיל ועל מנת לנשום לרווחה, צרו עמנו קשר כעת באמצעות הטלפון או דרך האתר – ונשמח לעמוד לשרותכם!

פחם פעיל
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי