אבקת פחם פעיל

 אבקת פחם פעיל פחם פעיל עוזר לספיגת רעלים ושאריות כימיות מהגוף וממזון. הוא סופג לחות, ריחות רעים ושומן. היום ניתן למצוא אבקת פחם פעיל בתעשייה אבל גם במוצרי קוסמטיקה רבים,  במשחות שיניים, במסכות פנים, פילינג, סבונים וקרמים שונים. כיום רבים מחפשים תחליפים לשימוש בכימיקלים מזיקים וכתוצאה מכך גובר השימוש בפחם פעיל כמרכיב מן הטבע שמיטיב עם גופנו, הן מבפנים והן מבחוץ.

הפחם הפעיל מופק מעצים אך מעובד בצורה מיוחדת שגורמת להיווצרות של נקבוביות רבות אשר מגדילות את שטח הפנים שלו ומקנות לו תכונות ספיחה בלתי רגילות. לכן, יש לו יכולת לקלוט חומרים שונים ולהשתתף בתגובות כימיות יעילות לנו. אבקת הפחם הפעיל ידועה מזה שנים רבות כמרכיב חשוב בקוסמטיקה טבעית. פחם פעיל מסייע במגוון רחב של סימפטומים. עוזר בטיפול באקנה בזכות ספיחת הרעלים החזקה שלו, מעולה להלבנת שיניים (מסיר כתמי קפה ויין ביעילות ומותיר שיניים לבנות), אבקת פחם יעילה גם במניעת עששת, ריח רע מהפה ובעיות חניכיים. אבקת פחם פעיל יעילה גם נגד עקיצות חרקים ואפילו משמשת כחומר גלם טבעי להכנת איפור טבעי בשל צבעה העז. אצלנו תוכלו לרכוש אבקת פחם פעיל במחיר מעולה גם בכמות סיטונאית.

 

אבקת פחם פעיל לתעשייה – יתרון משמעותי לקבלת תו מפעל ידידותי לסביבה!

מוצרי פחם יכולים לגרום לזיהום אוויר ולכן יש צורך במערכות תומכות שינקו את האוויר באופן ביולוגי ויקטינו את הזיהום לסביבה. אבקת פחם פעיל היא אבקה לשימוש בהפעלה של מכונות שונות – בעזרתה ניתן להקטין זיהום לסביבה ולאפשר למפעל קבלת תו של מפעל ירוק וידידותי לסביבה.

אצלנו בבנצ'מרק טכנולוגיות תמצאו אבקת פחם פעיל ויותר מ-100 סוגים שונים של פחם פעיל. רק אצלנו תמצאו: פחם פעיל אבקתי, פחם פעיל גרנולרי, ופחם פעיל גלילי - למגוון יישומים כמו טיהור מים, טיהור שפכים, טיהור גזים, תהליכים ביצור תרופות, מסנני אוויר (פילטרים) במסכות גז ומסכות סינון אוויר ועוד. אנו מתחייבים לאספקה מהירה וקבועה של פחם פעיל ללקוחותינו – במחירים מעולים ויחס חס ואדיב!

פחם פעיל
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי